Het is bekend dat er vele etiketten zijn op het gebied van het huwelijk, die ieder gehuwdemoslim moet weten. En daarna moet toepassen in zijn dageliks leven.
Author: Mohammed Nasseroedien Alalbanie
Reveiwers: Aboe Abdellah Albelgiki
Publisher: Coöperatieve Bureau voor Da'wa Rabwa In Riyadh
Als iemand sterft, komt de Engel des Doods om zijn ziel te nemen, ongeacht wie hij is. De stervende persoon ziet hem, hoort hem en spreekt met hem, maar niet met zijn ogen, zijn oren of zijn tong. Hoe gaat dat dan?
Author: Soelaymane bin Saleh Algoeraashie
Reveiwers: Aboe Abdellah Albelgiki
Hebt U haar ware schoonheid al ontdekt?
Author: Naji Ibrahim Al-Irfaj
Het gebed bekleed in de Islam een uiterst belangrijke functie, want het is een contact tussen de dienaar en zijn Heer. Ook is het een oogappel (van de gelovige). Het is de meest geliefde daad tot Allah -verheven is Hij-. Het is een verbinding tussen de dienaar en zijn Heer.
Author: Abdel Aziez bin Abdel Allah bin Baz
Reveiwers: Aboe Abdellah Albelgiki
Het is de aard van dit leven dat mensen lijden aan zorgen en stress, omdat deze wereld de plaats is van ziekte, hardheid en leed. Want onder de dingen die het Paradijs van deze wereld onderscheiden is het feit dat daar geen sprake zal zijn van bezorgdheid of stress: “Vermoeidheid zal hen daar niet raken noch zullen zij er van worden verdreven.” Al-H’idjr 15:48.
Author: Mohammed Salih Almounajid
Reveiwers: Aboe Abdellah Albelgiki
Dit is het Geloof van de Geredde Groep, degenen die triomferen tot de Dag des Oordeels, de Mensen van de Sunnah en de Jamaa’ah [het Geloof in Allah, Zijn Engelen, Zijn Boeken, Zijn Boodschappers, de wederopstanding na de dood, het Geloof in de Goddelijke Voorbeschikking [Al-Qadar], hetzij goed of slecht]].
Author: Ahmed bin Abdel-Alhaliem bin Tijy-miyah